KULLANıM KOşULLARı

Bunlar, bu web sitesi ve / veya veya GOQR-GENERATOR.COM adına işletilen gelen mobil web sitesi (birlikte, 'web sitesi veya site) için Kullanım genel Koşullarıdır. Bu Kullanım Koşulları web sitesinde başka bir yerde görüntülenen Gizlilik Politikası içerir ve hüküm ve herhangi bir kullanımı veya GOQR-GENERATOR.COM üzerinden sunulan tüm hizmetleri idare, web sitesi sayfaları web ya da mobil cihaz (hizmetleri) ile ulaşılabilir. site veya yazılım ve hizmetlerden herhangi birini kullanarak, bu Kullanım Koşullarına bağlı olmayı kabul edersiniz. Kullanım Koşulları ilk siteyi kullanma tarihinden itibaren ile başlar ve bizim hizmetlerine erişiminiz sona erene kadar devam eder. Biz güncelleme veya bildirimde bulunmaksızın, herhangi bir zamanda, bu Kullanım Koşullarını gözden geçirmek için, bizim takdirine bağlı olarak, hakkımızı saklı tutarız. Değişiklikler için periyodik olarak kontrol edin. Kullanım Şartları herhangi bir değişiklik yayınlanmasının ardından bu sitenin kullanmaya devam etmeniz bu değişiklikleri kabul ettiğiniz anlamına gelir.

Kullanım Sınırlaması

Yazılım lisanslı, satılmaz. Bu sözleşme yalnızca yazılımı kullanmak için bazı haklar vermektedir. GOQR-GENERATOR.COM diğer tüm haklarını saklı tutmaktadır. Yürürlükteki kanun, bu sınırlamaya rağmen size daha fazla hak vermediği sürece, yalnızca bu sözleşmede açıkça izin yazılımı kullanabilirsiniz. Yalnızca belirli şekillerde kullanmanıza izin veren yazılımı kullanırken her türlü teknik sınırlamaya uymanız gerekir.

  • Yazılımın herhangi bir teknik sınırlamalarını aşmak
  • Tersine mühendislik yapmak, ilgili yasa hükümlerince açıkça izin verdiği ölçü dışında yazılımda değişiklik yapmak
  • Bu sınırlamaya rağmen, bu sözleşmede belirtilen veya yürürlükteki yasaların izin verdiğinden daha yazılımın daha kopyalarını yapmak
  • Başkalarının kopyalaması için yazılımı yayınlamak;
  • Yazılımı kiralamak ve ödünç vermek
  • Yazılımı veya sözleşmeyi diğer üçüncü partilere transfer etmek

Sorumluluk Garanti & Sınırlaması Reddi

Tüm yazılım ve içerik kullanımı için ve "mevcut" "olduğu gibi" sağlanmıştır. Yazılım ve içerik herhangi bir garanti olmaksızın,  açık veya ima dahil, fakat belirli bir amaca veya ihlal satılabilirlik, uygunluk garantileri ile sağlanır hiçbir durumda, yasaların izin verdiği ölçüde GOQR-GENERATOR.COM veya iştiraklerinin herhangi biri (kar kaybı, gelir, sözleşme, beklenen tasarruf, iyi niyet, veri veya diğer mali kaybı dahil olmak üzere) veya herhangi bir kayıp yetmezliği, düşük performans veya hizmetlerimizin herhangi bir teslim edilemedi tarafından doğrudan veya dolaylı olarak neden olduğu herhangi bir iş kaybından sorumlu olmayacaktır.

Kesintiler veya Hizmetin Kesilmesi

GOQR-GENERATOR.COM tamir, bakım hizmetini askıya ve / veya iş yükseltebilirsiniz. makul mümkün olduğu kadar makul size az rahatsızlık ile mümkündür gibi bir durumda, GOQR-GENERATOR.COM kısa süreli kesintiye tutmak için makul girişimlerde bulunur. GOQR-GENERATOR.COM kendileri aracılığı veya üçüncü kişiler tarafından sağlanan bireysel hizmetleri geçici veya kalıcı olarak değiştirme veya sona erdirme hakkını saklı tutar. Sizinle ya da yazılımın veya hizmetlerin herhangi bir değişiklik, askıya alınması veya kesilmesi için herhangi bir üçüncü tarafa karşı sorumlu olmayacağını kabul etmektesiniz.

Mülkiyet Hakları

Hizmet ile bağlantılı olarak kullanılan hizmetler ve gerekli bir yazılım GOQR-GENERATOR.COM ait özel ve gizli bilgileri içerdiğini kabul ve yürürlükteki fikri mülkiyet hakları ve diğer yasalar tarafından korunmaktadır. Yazılımı kullanmak için, size kopyalama, değiştirme tersine mühendislik, bir türev eser yaratmak, montaj veya başka alt lisans, herhangi bir kaynak kodunu keşfetme satmak, atamaya çalışmak, bir güvenlik ilgi hibe ters şartıyla veya başka yazılımda herhangi bir hak aktarımı yapmamak üzere kişisel, devredilemez ve münhasır olmayan bir hak ve lisans verilir. Hizmete erişme kullanılmak üzere tarafımızdan sağlanan arayüz dışında başka herhangi bir yolla servise erişmemeyi kabul edersiniz. Diğer servislerin aracılığıyla size sunulan içerik telif hakları, ticari markalar, hizmet markaları, patentler veya diğer mülkiyet hakları ve kanunlar ( "Haklar") ile korunan kabul edersiniz.

Üye Hesabı, Şifre ve Güvenlik

Hizmetlerden herhangi bir hesap açmanızı gerektiriyorsa, geçerli kayıt formunda istenen güncel, eksiksiz ve doğru bilgilerle bize sağlamak suretiyle kayıt işlemini tamamlamanız gerekir. Ayrıca bir şifre ve kullanıcı adı seçmeniz istenir. Şifrenizin ve hesabınızın gizliliğini korumaktan tamamen siz sorumlusunuz. Ayrıca, herhangi bir ve hesabınız altında gerçekleşen tüm etkinliklerden tamamen siz sorumlusunuz. Hesabınızın yetkisiz kullanımı ya da başka herhangi bir güvenlik ihlali durumunda GOQR-GENERATOR.COM bildirisini kabul etmektesiniz. GOQR-GENERATOR.COM başkasının, ister veya bilginiz olmadan şifrenizi veya hesabınızı kullanarak bir sonucu olarak doğabilecek zararlardan dolayı sorumlu olmayacaktır. Ancak, nedeniyle başkası hesabınızı veya şifrenizi kullanarak GOQR-GENERATOR.COM veya başka bir parti tarafından maruz kalınan kayıplardan sorumlu olabilir. Hesap sahibinin izni olmadan, herhangi bir zamanda başkasının hesabını kullanamazsınız.

Sorumluluk Garanti & Sınırlaması Reddi

Bu web sitesindeki bağlantıların bazıları GOQR-GENERATOR.COM alanını terkine izin verir. Böyle bağlantılı siteler GOQR-GENERATOR.COM kontrolü altında değildir ve GOQR-GENERATOR.COM içerikleri ya da herhangi bir bağlantılı sitenin veya bağlantılı bir sitede yer alan herhangi bir bağlantıdan veya bu tür sitelerde yapılan değişikliklerden veya güncelleştirmeler sorumlu tutulamaz. GOQR-GENERATOR.COM webcasting veya herhangi bir bağlantılı siteden alınan iletim diğer herhangi bir şekilde sorumlu tutulamaz. GOQR-GENERATOR.COM sadece uygun gördüğü için bu bağlantıları sağlayan ve herhangi bir bağlantının dahil sitenin GOQR-GENERATOR.COM tarafından onaylandığı anlamına gelmez.

Yasa ve Yargı Yetkisi Düzenleyen

Bunlar Kullanım Koşulları ve GOQR-GENERATOR.COM web sitesi ve hizmet kullanımınız yönetilecek ve ABD yasalarına uygun olarak tefsir edilir. Herhangi bir madde ortaya çıkan ya da bu Kullanım Koşullarına ilişkin mahkemeler ve Amerika Birleşik Devletleri'nde bulunan yasal mahkemelere yürütülen olduğunu kabul ederler.

 
Registration